Wrocławska noc gospel

Przed nami czwarta edycja Wrocławskiej Nocy Gospel – święta miłośników energetycznej muzyki i głębokiego przesłania w profesjonalnym wydaniu. Wydarzenie będzie po raz drugi współfinansowane ze środków  Gminy Wrocław. Wzorem ubiegłorocznych edycji na scenie Impartu odbędą się dwa koncerty:

  • Brian Fentress and Tree of Sounds - żywiołowy wokalista, dyrygent i producent muzyczny Brian Fentress, znany wrocławskiej publiczności z listopadowych warsztatów Projekt Gospel czy z 8. edycji The Voice of Poland, połączy swoje siły z istniejącym od 2018 roku zespołem Tree of Sounds, których autorska muzyka w niebanalnych aranżacjach, łączy w sobie elementy różnych stylów i nurtów muzycznych.
  • Gospel Life - nasz chór już po raz czwarty wystąpi w ramach nocy gospel. Tym razem obok utworów, które można usłyszeć na naszej płycie EP odbędzie się premierowe wykonanie kompozycji o tematyce wielkanocnej. Nie zabraknie także niespodzianki!

Po koncertach nastąpi całonocne gospel  jam session, podczas którego zawodowi instrumentaliści i wokaliści połączą swoje umiejętności w akcie wspólnego tworzenia muzyki niosącej radość i pozytywne przesłanie.
W tym roku jam session poprowadzi Natalia Bajak - wokalistka gospel, uczestniczka V edycji The Voice Of Poland i solistka Sienna Singers. Natalii towarzyszyć będzie znany uczestnikom poprzednich edycji nocy gospel zespół Holy Noiz - grupa muzyków współpracujących ze sobą od kilkunastu lat. Choć wywodzą się z różnorodnych środowisk muzycznych, w muzyce gospel następuje fuzja tych fascynacji. Playlista z proponowanym repertuarem znajduje się tutaj.

BILETY są dostępne w kasie Impartu oraz online.
Wstęp na jam session jest bezpłatny.
Przedsprzedaż: 20 zł (karnet na dwa koncerty)
W dniu koncertów: 30 zł (karnet na dwa koncerty)

WNG19 plakat (01)