Projekt gospel

Otrzymaliśmy maksymalną liczbę zgłoszeń na warsztaty. Osoby, które od tej pory się zarejestrują zostaną wpisane na listę rezerwową. W związku z tym prosimy o niedokonywanie przelewów podczas rejestracji. O dopełnienie tego kroku poprosimy w przypadku zwolnienia się miejsc.

Projekt Gospel to dwudniowe warsztaty muzyki gospel organizowane we Wrocławiu przez chór Gospel Life. Warsztaty są otwarte dla wszystkich chętnych, niezależnie od posiadanego doświadczenia wokalnego. Zakończone będą koncertem finałowym.

W tym roku wydarzenie będzie współfinansowane ze środków Gminy Wrocław.

Warsztaty poprowadzą:
Anna Maria Mbayo - charyzmatyczna wokalistka, dyrygentka Gospel Life, kompozytorka i pedagog
Brian Fentress - żywiołowy dyrygent, wokalista, trener wokalny, autor tekstów i producent muzyczny

Termin: 17-18 listopada 2018 r.
Miejsce: Impart, ul. Mazowiecka 17, Wrocław
Koszt udziału w warsztatach: 30 zł
Wejściówki na koncert finałowy: 5 zł

PROMOCJE CHODZĄ PARAMI.
PRZYJDŹ NA WARSZTATY Z PRZYJACIELEM

  • rejestracja do końca września -> cena warsztatów dla drugiej osoby: 10 zł
  • rejestracja do końca października -> cena warsztatów dla drugiej osoby: 20 zł

Aby zarejestrować się na warsztaty należy:

  1. Wypełnić formularz kontaktowy
  2. Opłacić udział w warsztatach za pomocą przelewu bankowego

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie e-mail zwrotny wysłany po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres: projektgospel@gospel-life.pl .

Wpłat należy dokonywać na konto Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego:

95 2030 0045 1110 0000 0270 4210

W tytule prosimy wpisać warsztaty gospel oraz imię i nazwisko (np."warsztaty gospel Janusz Kowalski"). W przypadku wpłat dokonanych za dwie osoby - w ramach wrześniowej lub październikowej promocji - prosimy o dokonanie jednej wpłaty. W tytule przelewu prosimy wpisać nazwiska obu osób (np. "warsztaty gospel, Janusz Kowalski, Joanna Nowak").

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata za udział nie podlega zwrotowi. Uczestnik może wskazać inną osobę, która zajmie jego miejsce.

Aby wziąć udział w warsztatach osoby niepełnoletnie zobowiązane będą do przedstawienia podczas rejestracji pisemnej zgody rodzica/prawnego opiekuna. Dzieci i młodzież poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w warsztatach wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna (niekoniecznie prawnego) będącego uczestnikiem warsztatów lub przebywającego na terenie Impartu.

Wejściówki na koncert finałowy można zakupić w kasie Impartu lub online.

Program warsztatów Zgoda opiekuna dla osób niepełnoletnich

Formularz zgłoszeniowy

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miasto (wymagane)

Wiek (wymagane)

Zgoda opiekuna(wymagane)

Śpiewam w głosie

Imię i nazwisko opiekuna ( w przypadku uczestników poniżej 16. roku życia)

* Zgadzam się na wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego na zdjęciach dokumentujących warsztaty przez chór Gospel Life w celach związanych z promocją i archiwizacją warsztatów oraz koncertu finałowego.

* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, w tym w szczególności imienia i nazwiska, wieku, miasta zamieszkania, adresu e-mail i telefonu w celach związanych z realizacją warsztatów i koncertu finałowego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).**

*Pola wymagane
** Administratorem danych jest chór Gospel Life.