Projekt gospel

Projekt Gospel to dwudniowe warsztaty muzyki gospel organizowane we Wrocławiu przez chór Gospel Life. Warsztaty są otwarte dla wszystkich chętnych, niezależnie od posiadanego doświadczenia wokalnego. Zakończone będą koncertem finałowym.

W tym roku wydarzenie będzie współfinansowane ze środków Gminy Wrocław.

Warsztaty poprowadzą:
Anna Maria Mbayo - żywiołowa wrocławska wokalistka, dyrygentka Gospel Life, kompozytorka i pedagog
Peter Francis - charyzmatyczny wokalista, dyrygent The Jabez Family (UK) oraz Community Gospel Choir (PL)

Termin: 9-10 listopada 2019 r.
Miejsce: Impart, ul. Mazowiecka 17, Wrocław
Koszt udziału w warsztatach: 40 zł
Wejściówki na koncert finałowy: 15 zł

W GRUPIE ZAWSZE RAŹNIEJ
Przy rejestracji grup 6. osoba przychodzi za darmo!

W CHÓRZE OPŁATY SĄ NIEDUŻE
Zapisując się wspólnie ze swoim chórem (minimum 10 osób) każdy z jego członków zapłaci za warsztaty jedynie 30 zł! Prześlijcie nam w mailu nazwę Waszego zespołu i link do Waszej twórczości - z chęcią Was lepiej poznamy!

Aby zarejestrować się na warsztaty należy:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy
  2. Opłacić udział w warsztatach za pomocą przelewu bankowego

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie e-mail zwrotny wysłany po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres: projektgospel@gospel-life.pl .

Wpłat należy dokonywać na konto Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego:

95 2030 0045 1110 0000 0270 4210

W tytule prosimy wpisać warsztaty gospel oraz imię i nazwisko (np."warsztaty gospel, Janusz Kowalski"). W przypadku wpłat dokonanych za grupy prosimy o dokonanie jednej wpłaty i wysłanie osobnego maila na adres projektgospel@gospel-life.pl z informacją o grupie. W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę grupy (np. "warsztaty gospel, Wesoła Gromadka "). W mailu nazwę grupy oraz imiona i nazwiska jej członków (np. Wesoła Gromadka: Jan Kowalski, Andrzej Nowak, Karolina Wieczorek itd.)

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata za udział nie podlega zwrotowi. Uczestnik może wskazać inną osobę, która zajmie jego miejsce.

Aby wziąć udział w warsztatach, osoby niepełnoletnie zobowiązane będą do przedstawienia podczas rejestracji pisemnej zgody rodzica/prawnego opiekuna. Dzieci i młodzież poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w warsztatach wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna (niekoniecznie prawnego) będącego uczestnikiem warsztatów lub przebywającego na terenie Impartu.

Wejściówki na koncert finałowy można zakupić w kasie Impartu lub online.

Program warsztatów Zgoda opiekuna dla osób niepełnoletnich

Formularz zgłoszeniowy

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miasto (wymagane)

Wiek (wymagane)

Zgoda opiekuna(wymagane)

Śpiewam w głosie

Imię i nazwisko opiekuna (w przypadku uczestników poniżej 16. roku życia)

O warsztatach wiem... (np. z Facebooka, od znajomego, z plakatu, z ulotki)

* Zgadzam się na wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego na zdjęciach dokumentujących warsztaty przez chór Gospel Life w celach związanych z promocją i archiwizacją warsztatów oraz koncertu finałowego.

* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, w tym w szczególności imienia i nazwiska, wieku, miasta zamieszkania, adresu e-mail i telefonu w celach związanych z realizacją warsztatów i koncertu finałowego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).**

*Pola wymagane
** Administratorem danych jest chór Gospel Life.